23 - 25 czerwca 2023 / Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu

? W programie tegorocznego festiwalu nie zabraknie wydarzenia Empty Bowls czyli puste miski! To międzynarodowa akcja charytatywna, zainicjowana przez organizację non-profit, podnosząca świadomość oraz działającą w walce z głodem. Akcja ta zrzesza artystów ceramików, szklarzy, a także amatorów i wszystkich chętnych, którzy przekazują autorskie, sygnowane miski do zupy na rzecz akcji. W ramach publicznego wydarzenia goście, spożywając w nich posiłek, mają możliwość wpłacenia darowizny, która trafi do organizacji walczących z głodem. W zamian mogą zatrzymać dla siebie miskę, by korzystając z niej za każdym razem pamiętać o tych, którzy nie mają czym jej napełnić. Tegoroczną akcję koordynuje Sandra Majecka.

? Miski należy dostarczyć do 21.06.2023 na Akademię Sztuk Pięknych, ul. Traugutta 19/21, 50-416 Wrocław z dopiskiem „Empty Bowls” (pocztą lub bezpośrednio do pracowni 205 lub na portiernię).

? Kupić pyszną zupę w pięknej misce będzie można natomiast 24 czerwca (sobota) od godz. 13.00 w trakcie Festiwalu / ASP Wrocław, ul Traugutta 19/21.

Empty Bowls 2023