logo (2)
23.06 - 25.06.2017 Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
pl_PL   en_GB   

SOBOTA, 24.06 – PROGRAM

Zapraszamy do zapoznania się z programem na SOBOTĘ festiwalową, 24.06.2017.

 

POKAZY

10:00 – 11:00  Stopy niskotopliwe – pokaz interaktywny/ BUDYNEK D /prac. 5 (M)

11:00 – 12:00  Odlewanie stopu ołowiowo-cynowego (pokaz) / BUDYNEK D / prac. 5 /(M)

12:00 – 13:00  Delft Clay (pokaz i warsztaty) (2/2) / BUDYNEK D, prac. 5 / (M)

12:00 – 14:00  Figuratywne formowanie szkła (pokazy technik hutniczych) / NOWY BUDYNEK, parter, 007 / (S)

12:00 – 14:00  Ceramika chlebem pachnąca – Raugo / TARAS przed 006 / (C)

12:00 – 14:00, 16:00 – 18:00  Srebrna biżuteria odlewana w drewnie (2/3) / NOWY BUDYNEK, 004 / (M)

12:00 – 23:00  Piec Krasnal / ZAUŁEK / (C)

14:00 – 17.00  Spotkanie Mistrzów / NOWY BUDYNEK, parter, 007 / (S)

14:00 – 23:00  Języki ognia – piec węgierski (budowa i wypalanie) / ZAUŁEK / (C)

15:00 – 23:00  Raku (2/2) / ZAUŁEK / (C)

16:00 – 17:30  Magia koła garncarskiego / TARAS / (C)

16:00 – 23:00  Sto lat! Sto lat! – ceramiczny tort na 10-lecie Festiwalu / TARAS / (C)

18:00 – 21:30  Odlewanie żeliwa w piecu plenerowym / WIATA / (M)

18:00 – 22:00  Sztuka w ogniu / TARAS przed 006 / (C)

21:30 – 22:00  Celebration (performance) / WIATA / (M)

22:00 – 22:30  Kocioł marzeń (performance) / WIATA / (M)

WARSZTATY

12:00 – 15:00  Znaki na szkle / BUDYNEK A, parter, 09 / (S)

12:00 – 14:00  Fast design/ NOWY BUDYNEK, IIp., 217/ (S)

12:00 – 16:00  Koralik, cacko, elemencik/ NOWY BUDYNEK, IIp.208c/ (S)

12.00 – 15.00  Warsztaty tworzenia płaskorzeźb z żeliwa / WIATA / (M)

12.00 – 22.00  Warsztaty repusowania / NOWY BUDYNEK, 002 / (M)

12:00 – 15:00  Z inspiracji tradycją / NOWY BUDYNEK, 204 / (C)

12:00 – 15:00  Zdobienie ceramiki metodą kalki / NOWY BUDYNEK, 205 / (C)

12:00 – 16:00  Piekarnia/ NOWY BUDYNEK, IIp., 208/ (S)

13:00 – 16:00  Ulepy kontra Obcy /NOWY BUDYNEK, 206 / (C)

13:00 – 16:00  Wokół koła garncarskiego / TARAS / (C)

12:30 – 13:30  Warsztaty tworzenia obiektów ze srebra w masie Delft Clay / BUDYNEK D, prac. 5 /(M)

13:00 – 17:00  Glass Garden / DZIEDZINIEC, przy budynku A/ (S)

14:00 – 17:00  Metody powstawania ceramiki z mas lejnych / NOWY BUDYNEK / (C)

15:00 – 17:00  Warsztaty tworzenia małych form rzeźbiarskich pt. "Talizmany z brązu" / TARAS przed 001 / (M)

16:00 – 17:00  Warsztaty w technologii Art Clay Silver / BUDYNEK D, prac. 5 /(M)

19:00 – 20:00  Obrączki z miedzi i srebra / BUDYNEK D, prac. 5 /(M)

WYDARZENIA I WYSTAWY

12:00 – 23:00  Na zimno i na gorąco – wystawa/ NOWY BUDYNEK, parter i II piętro/ gabloty, korytarz/ ( S)

12:00 – 23:00  Tygiel projektowy – wystawa / NOWY BUDYNEK, parter przy 007/ (S)

12:00 – 23:00  Gorąca niespodzianka/ NOWY BUDYNEK, IIp., korytarz między 207 a 206/ (S)

12:00 – 23:00  Proces / NOWY BUDYNEK, IIp., korytarz przy 217/ ( S)

12:00 – 23:00  Tongkama – wystawa / NOWY BUDYNEK, parter / (C)

12:00 – 23:00  Ogniografie / NOWY BUDYNEK, pomiędzy 407 i 408 / (C)

12:00 – 15:00  Konkurs na czarkę – wystawa / NOWY BUDYNEK, 006 / (C)

15:00 – 16:00  Rozstrzygnięcie konkursu

16:00 – 23:00  Wystawa pokonkursowa

12:00 – 23:00  Ciepło – zimno – wystawa fotografii / NOWY BUDYNEK/ wejście

 

SZCZEGÓŁY PROGRAMU:

PROGRAM POKAZÓW (pdf)

PROGRAM WARSZTATÓW (pdf)

PROGRAM WYDARZEŃ TOWARZYSZĄCYCH (pdf)

MAPA TERENU FESTIWALOWEGO

MAPA SZCZEGÓŁOWA FWT 2017 (pdf)