logo (2)
23.06 - 25.06.2017 Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
pl_PL   en_GB   

NIEDZIELA, 25.06 – PROGRAM

Zapraszamy do zapoznania się z programem na NIEDZIELĘ festiwalową, 25.06.2017.

 

POKAZY

10:00 – 11:00  Próżniowe odlewanie srebra / BUDYNEK D, prac. 5 /(M)

12:00 – 14:00  Pokaz odlewania aluminium / TARAS przed 001 / (M)

12.00 – 16.00  Hot Glass / NOWY BUDYNEK, parter, 007/ (S)

12:00 – 14:00  Biżuteria – odlewanie srebra w drewnie (2/3) / NOWY BUDYNEK, 004 / (M)

12:00 – 18:00  Dotyk ognia / ZAUŁEK / (C)

12:00 – 18:00  Wypał w trocinach / TARAS / (C)

14.00 – 15.00  Pokaz pieca rowerowego BI/RE CYCLE / WIATA / (M)

14:00 – 18:00  Pasta egipska (2/2) (wypał) / TARAS / (C)

15.00 – 18.00  Jak powstaje witraż/ NOWY BUDYNEK, IIp., 207/ (S)

WARSZTATY

12:00 – 15:00  Ceramiczna flora / NOWY BUDYNEK, 205 / (C)

12.00 – 18.00   Warsztaty repusowania / NOWY BUDYNEK, 002 / (M)

12.00 – 15.00   Koralikowe zabawy/ Dziedziniec, między nowym budynkiem, a budynkiem A/ (S)

12:00 – 13:00  Obrączki z miedzi i srebra / BUDYNEK D, prac 5 / (M)

12:00 – 14:00, 15:00 – 17:00 Notatnik Festiwalowy / NOWY BUDYNEK, 409

12:00 – 15:00  Art Recykling. Kintsugi / NOWY BUDYNEK, 204 / (C)

13:00 – 16:00  Metody powstawania ceramiki z mas lejnych / NOWY BUDYNEK, 206 / (C)

14.00 – 18.00  Zmierz się ze szkłem/ DZIEDZINIEC, przy budynku A/ (S)

15.00 – 17.00  Strzał w dekor/ NOWY BUDYNEK, IIp., 217/ (S)

WYDARZENIA I WYSTAWY

14.30 – 17.30  Konferencja / NOWY BUDYNEK, 410

    14:30 – 15:00  Bożena Sacharczuk – Natura naturans – istota ceramiki

    15:00 – 15:30  Brent Cole - Furia temperatury

    15:30 – 16:00  Romana Motyl – Ceramika "zadymiona" na Ukrainie od XIX – do XXI w: technologia, osobliwości artystyczne

    16:00 – 16:30  Wayne Potratz - O ruchu artystycznym związanym z odlewnictwem metali w USA

    16:30 – 17:00  David Lobdell – Raining fire

    17:00 – 17:30  Natalia Oleszczuk – Vĕra Lišková: ekstrawagancja techniki palnikowej

12.00 – 18.00  Na zimno i na gorąco / NOWY BUDYNEK, parter i II piętro/ gabloty, korytarz/ ( S)

12.00 – 18.00  Tygiel projektowy / NOWY BUDYNEK, parter przy 007/ (S)

12.00 – 18.00  Gorąca niespodzianka / NOWY BUDYNEK, IIp., korytarz między 207 a 206/ (S)

12.00 – 18.00  Proces / NOWY BUDYNEK, IIp., korytarz przy 217/ ( S)

12.00 – 18.00  Tongkama – wystawa / NOWY BUDYNEK, parter / (C)

12.00 – 18.00  Ogniografie / NOWY BUDYNEK, pomiędzy 407 i 408 / (C)

12:00 – 18:00  Konkurs na czarkę – wystawa pokonkursowa / NOWY BUDYNEK, 006 / (C)

12:00 – 18:00  Ciepło – zimno – wystawa fotografii / NOWY BUDYNEK/ wejście

 

SZCZEGÓŁY PROGRAMU:

PROGRAM POKAZÓW (pdf)

PROGRAM WARSZTATÓW (pdf)

PROGRAM WYDARZEŃ TOWARZYSZĄCYCH (pdf)

MAPA TERENU FESTIWALOWEGO

MAPA SZCZEGÓŁOWA FWT 2017 (pdf)