logo (2)
23.06 - 25.06.2017 Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
pl_PL   en_GB   

PROGRAM FWT 2016 – sobota

Skrócony program festiwalowy na sobotę, 18 czerwca 2016

MAPA TERENU FESTIWALOWEGO (pdf)

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

WARSZTATY

12.00-15.00 Płaskorzeźby z żeliwa / WIATA / (M)

15.00-17.00 Talizmany z brązu / TARAS przed 001 / (M)

13.00-15.00 Aleja gwiazd / NOWY BUDYNEK, II p, 206 / (C)

15.00-17.00 Warsztaty ceramiczne – tradycyjne techniki / NOWY BUDYNEK, II p, 205 / (C)

13.00-16.30 Malarstwo w ceramice / NOWY BUDYNEK, II p, 204 / (C)

12.00-14.00 Porcelana w środku / NOWY BUDYNEK, II p, 206 / (C)

17.00-19.00 Clay beaters / ZAUŁEK / (C)

13.00-17.00 Szkło kontrolowane cz. 1 / NOWY BUDYNEK, II p, 208 / (SZ)

14.00-16.00 Fast Design / NOWY BUDYNEK, II p, 217 / (SZ)

POKAZY

19.00-21.30 Odlewanie żeliwa w piecu plenerowym / WIATA / (M)

21.30-22.00 Performance z płynnym żeliwem – "Konstelacja" / WIATA / (M)

13.00-17.00 Ceramika Raugo / TARAS, trawnik przed 006 / (C)

15.30-19.30 Czarna ceramika / ZAUŁEK / (C)

12.30-18.00 Projekt Alembik / TARAS, trawnik przed 006 / (C)

12.00-23.00 Piec-rzeźba, "NH" in Memoriam / TARAS / (C)

15.00-17.30 Magia koła garncarskiego / TARAS / (C)

13.00-15.30 3B – pokazy toczenia na kole garncarskim / TARAS / (C)

12.00-15.00 Słyszeć istotę, NOWY BUDYNEK, parter, korytarz / (C)

16.30-19.30 Clay beaters / ZAUŁEK / (C)

12.00-23.00 Pokaz druku 3D / NOWY BUDYNEK, parter, 006 / (C)

19.00-23.00 Ogniowzloty / ZAUŁEK / (C)

14.00-16.00 Empty Bowls / DZIEDZINIEC / (C)

16.30-19.30 Olimpiada ceramiczna – Throwing competition / TARAS / (C)

18.30-23.00 Inne oblicze raku / TARAS, trawnik przed 006 / (C)

13.30-21.00 Budowa i wypał pieca na drewno / PRZED POLANKĄ / (C)

12.00-16.00 Strefa Szkła cz.1 / NOWY BUDYNEK, parter, 007 / (SZ)

13.00-17.00 Crossover / NOWY BUDYNEK, II p, 208 c / (SZ)

WYDARZENIA I WYSTAWY

12.00-23.00 Wystawa konkursu na czarkę – rozstrzygnięcie / NOWY BUDYNEK, parter, 006 / (C)

12.00-23.00 Tongkama, wystawa / NOWY BUDYNEK, parter i II p, korytarz / (C)

12.00-23.00 Pomarańczarnia, wystawa / NOWY BUDYNEK, parter, wejście, / (SZ)

12.00-23.00 Na zimno i na gorąco, wystawa / NOWY BUDYNEK, parter i II p, gabloty, korytarz / (SZ)

12.00-23.00 Tygiel projektowy, wystawa / NOWY BUDYNEK, parter, korytarz przy 007 / (SZ)

12.00-18.00 Kiermasz szkła / NOWY BUDYNEK, parter, korytarz przy 007 / (SZ)

18.00-23.00 Burning movies – pokaz / TARAS, przed 004

21.30-23.00 Żywioły – projekcja interaktywna / DZIEDZINIEC  

OZNACZENIA: CZAS TRWANIA / NAZWA / MIEJSCE / SEKCJA

(M) METAL

(SZ) SZKŁO

(C) CERAMIKA