logo (2)
23.06 - 25.06.2017 Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
pl_PL   en_GB   

PIĄTEK, 23.06 – PROGRAM

Zapraszamy do zapoznania się z PIĄTKOWYM programem festiwalowym, 23.06.2017.

POKAZY

12:00 – 13.00  Stopy niskotopliwe – pokaz interaktywny/ BUDYNEK D, prac. 5 / (M)

12:00 – 16:00  Eksperymenty – pokazy technik hutniczych/ NOWY BUDYNEK / 007 (S)

13.00 – 15.00  Odlewanie stopu ołowiowo-cynowego (pokaz) / BUDYNEK D, prac. 5 / (M)

13:00 – 16:00  Pasta egipska ½ (formowanie)/ TARAS / (C)

13:00 – 17:30  Zażarcie / TARAS /(C)

14:00 – 15:00  Delft Clay ½ (pokaz i warsztaty)/ BUDYNEK D, prac. 5 / (M)

14:00 – 16:00  Gotowanie w kuchni plenerowej / TARAS / (C)

16:00 – 18:00  Z czasów pradawnych (otwieranie pieca i rozładunek) / ZAUŁEK / (C)

14:00 – 20:00  Raku (½) (budowanie pieca i wypalanie) / ZAUŁEK / (C)

15:00 – 17.00  Srebrna biżuteria odlewana w drewnie (1/3) / NOWY BUDYNEK / 004 (M)

17:00 – 18:00  Odlewanie obiektów ze srebra (pokaz i warsztaty) / BUDYNEK D, prac. 5 / (M)

18:00 – 21:00  Empty bowls / Taras / (C)

18:00 – 21:00  Odlewanie żeliwa z pieca uchylnego / WIATA / (M)

20:00 – 21:30  Piec wiadomości /performance / WIATA / (M)


WARSZTATY

13:00 – 16:00  Zdobienie ceramiki metodą kalki / NOWY BUDYNEK, 205 / (C)

14:00 – 16:00  Tworzenie rzeźb z aluminium (część 1) / TARAS / (M)

14:00 – 17:00  Obrazy przestrzenne / NOWY BUDYNEK, 206 / (C)

15:00 – 16:00  Delft Clay (½) / BUDYNEK D, 5 / (M)

14:00 – 17:00  Z inspiracji tradycją / NOWY BUDYNEK, 204 / (C)

15:00 – 20:00  Repusowanie (1/3) / NOWY BUDYNEK, 002 / (M)

18:00 – 19:00  Art Clay Silver / BUDYNEK D, prac. 5 /(M)

WYDARZENIA I WYSTAWY

16:30 – 19:00  Konferencja / NOWY BUDYNEK, 410

   16:30 – 17:00  Michał Staszczak "10 lat Festiwalu Wysokich Temperatur"

   17:00 – 17:30  Matthew Tomalin "Nie tylko żeliwo" (M)

   17:30 – 18:00  Benjamin Wright "Budowanie hybrydowej praktyki: strategie przetrwania kreatywnych w XXI w." (M)

   18:00 – 18:30  Justyna Żak "O podróżach i projektowaniu" (S)

   18:30 – 19:00  Mohamed El Abd "Ceramiczny punkt widzenia" (C)

12:00 – 23:00  Tygiel projektowy (wystawa) / NOWY BUDYNEK, parter przy 007 / (S)

12:00 – 23:00  Na zimno i na gorąco (wystawa) / NOWY BUDYNEK, parter i II piętro, gabloty, korytarz / (S)

12:00 – 23:00  Gorąca niespodzianka / NOWY BUDYNEK, IIp., korytarz między 207 a 206 / (S)

12:00 – 23:00  Proces / NOWY BUDYNEK, IIp., korytarz przy 217 / (S)

12:00 – 23:00  Tongkama (wystawa) / NOWY BUDYNEK, parter / (C)

12:00 – 23:00  Ogniografie (wystawa) / NOWY BUDYNEK, pomiędzy 407 i 408 / (C)

12:00 – 23:00  Konkurs na czarkę (wystawa) / NOWY BUDYNEK, 006 / (C)

12:00 – 23:00  Ciepło – zimno (wystawa fotografii) / NOWY BUDYNEK / wejście

 

SZCZEGÓŁY PROGRAMU:

PROGRAM POKAZÓW (pdf)

PROGRAM WARSZTATÓW (pdf)

PROGRAM WYDARZEŃ TOWARZYSZĄCYCH (pdf)

MAPA TERENU FESTIWALOWEGO

MAPA SZCZEGÓŁOWA FWT 2017 (pdf)